29 stycznia odbył się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie mogło w tym dniu zabraknąć sztabu CREO!

Już po raz 17 zagraliśmy wspólnie jako CREO dla WOŚP. Znów biuro CREO wypełniło się atmosferą radości z pomagania. Tym razem celem Orkiestry była zbiórka funduszy na rzecz walki z sepsą. Tego dnia ponad stu wolontariuszy, liczny sztab CREO z niegasnącym entuzjazmem działali od rana do wieczora aby dołożyć swoją cegiełkę do zakupu specjalistycznego sprzętu. Od rozdania puszek i pakietów rano dla kwestujących wolontariuszy, przez organizację biura sztabu, na rozliczeniach puszek kończąc. Warto też wspomnieć o ogromnym wsparciu przed finałem naszych wolontariuszek z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz naszego Klubu Starszaka przy szykowaniu puszek i pakietów wolontariusza. 
 
Chłopiec w przebraniu elfa - pomocnika świętego Mikołaja, mężczyzna w stroju św. Mikołaja i dziewczyna w stroju Mikołajki pozują do zdjęcia. Za nimi stoi ozdobiony naklejkami, czerwony maluch.   Grupa młodych osób w strojach żołnierskich, komandosów pozuje do zdjęcia. trzymają w rękach atrapy karabinów. Na strojach mają serduszka WOŚPu.  Chłopiec w przebraniu elfa trzyma w ręku puszkę WOŚP. Obok stoi dziewczyna w stroju św. Mikołaja i "całuję" puszkę WOŚP. Stoją przy czerwonym maluchu, ozdobionym naklejkami.  Dwie seniorki i dwie młode kobiety pozują wspólnie do zdjęcia.
 
Pragniemy także serdecznie podziękować za wsparcie naszym partnerom - Arvato Bertelsmann.

Jak co roku nie obyło się bez konkursów!

  • Puchar Ciężkiej Puchy po raz kolejny zwyciężył Jędrzej z kwotą 2 732,99 zł. Wielki szacun!
  • Puchar Ciężkiej Puchy w kategorii zespołowej wręczamy załodze Tuż Tusz Tattoo, którzy w trakcie swojego Walk-In Day zebrali na rzecz WOŚP 3 617,76 zł!
  • Konkurs na najlepsze dzieło fotograficzno-filmowe wygrała nieustraszona i niepowtarzalna ekipa z Malucha, czyli Piotr, Emilia i Mikołaj. 
  • Wygraną za najlepsze przebranie zdobyli Dalila i Kacper. Ich militarne, żołnierskie stroje zrobiły piorunujące wrażenie! 

Młody wytatuowany mężczyzna trzyma dyplom za uzbieraną kwotę na rzecz WOŚP obok niego pozuje młoda, uśmiechnięta kobieta. Stoją na tle plakatu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Młoda kobieta trzyma w ręku serduszko zrobione z banknotu. W tle widać plakat WOŚP  Młody mężczyzna pozuje z dyplomem "Ciężkiej Puchy". W tle widać plakat WOŚP.  Grupa uśmiechniętych osób z identyfikatorami WOŚP pozuje do zdjęcia. Pomiędzy nimi znajduje się ozdobiony, czerwony maluch.

 

WYNIKI ZBIÓRKI
Nieoficjalne wyniki zbiórki już znamy. Oficjalne wyniki poznamy po przeliczeniu ich przez Bank.

Zakończyliśmy finał Sztabu CREO WOŚP wynikiem 66 995,42 złotych 

Plakat 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na plakacie jest hasło: żyj zdrowo w zdrowym świecie. Plakat jest kolorowy i graficzny. Na lewo narysowana jest żaba a po prawo tukan.  Plakat: Zamykamy sztab z wynikiem 66 995,42 złotych. Dziękujemy za moc Waszych serc!! #sztabcreo. W rogu logo 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bardzo dziękujemy jeszcze raz wszystkim wolontariuszom, ich rodzicom, sztabowym i partnerom - bez was by się to nie udało! 

Do zobaczenia za rok!!!

Sztab CREO

logo CREO