RYSIEK MICHALSKI

Prezes Zarządu / Koordynator Działań CREO

Głowa pełna pomysłów, które przekuwa w działania na rzecz innych. Już w liceum zafascynował się wolontariatem, w który angażował się w przeróżnych formach: m.in. jako dziennikarz-reporter w Radio Afera, wolontariusz Olimpiad Specjalnych, Banku Żywności, akcja powódź, czy opiekun na obozach dla osób z niepełnosprawnościami. W 2004 został współzałożycielem i wiceprezesem CREO, by dwa lata później przejąć stery jako Prezes. Wielbiciel statystyki i biografii. Interesuje się zagospodarowywaniem przestrzennym, architekturą wnętrz i fortyfikacjami. Podkreśla, że lubi (i nie boi się!) majsterkowania.

 


JOANNA BAUERFEIND

Koordynatorka Projektów CREO

Absolwentka poznańskiego AWF i doktor nauk o kulturze fizycznej. Silnie związana ze sportem osób z niepełnosprawnościami - przez 8 lat kierowała działaniami Reprezentacji Polski Rugby na Wózkach jako manager kadry. Swoje doświadczenia zawodowe chętnie wykorzystuje przybliżając innym tematykę niepełnosprawności. Marzy jej się przestrzeń dostępna dla wszystkich i zmiana postrzegania osób z niepełnosprawnościami. Pasjonatka sportów wszelakich. W wolnych chwilach odpoczywa trenując crossfit lub odkrywa piękne miejsca podróżując Campervanem.


NINA WODERSKA

Specjalistka ds. Animacji Senioralnej i Międzypokoleniowej

Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Badaczka i trenerka edukacji obywatelskiej. Animatorka działań wolontaryjnych i prosenioralnych. Autorka publikacji naukowych i popularno-naukowych. Pracuje również jako wykładowca uczelniany. Chętnie dzieli się wiedzą nie tylko ze studentami, lecz także z młodzieżą, seniorami, pracownikami korporacji czy osadzonymi w zakładach karnych. Cały czas poszukuje nowych inspiracji i zawodowych wyzwań. Prywatnie szczęśliwa Mama i wielbicielka mopsów.


MICHALINA VOSS

Specjalistka ds. organizacyjnych - współpraca ze szkołami

Absolwentka psychologii i pasjonatka działań prospołecznych. Uważając swoje doświadczenia związane z wolontariatem za jedne z tych najcenniejszych, wkłada wiele serca w jego promowanie. Angażuje się również w działania psychoedukacyjne – lubi dzielić się wiedzą, zwłaszcza tą poprawiającą jakość życia. Prywatnie uwielbia słodkości, filmy wszelkiego rodzaju i podróże. Interesuje się ekologią i psychologią poznawczo-behawioralną.

 


MAGDALENA LASKA

Asystentka ds. organizacyjnych

Studentka socjologii zakochana w języku migowym od pierwszego mignięcia :) Pasjonatka socjolingwistyki. Zaczytuje się zarówno w literaturze naukowej, jak i popularnonaukowej. W wolnych chwilach próbuje nowych aktywności, spaceruje oraz … kibicuje. Jest wielką fanka siatkówki;) Podkreśla, że doświadczenia, które można uzyskać poprzez wolontariat, są ogromnie wartościowe. Sama dzięki zaangażowaniu wolontariackiemu poszerza swoją wiedzę, m.in. w tematyce niepełnosprawności i dostępności.

 


MARYSIA PAWLAK

Asystentka ds. organizacyjnych

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej z zamiłowaniem do lotnictwa. Uważa, że poznane na studiach metody, techniki i narzędzia można wykorzystać w każdej dziedzinie życia. Potwierdza to swoim zaangażowaniem wolontariackim oraz organizacją koncertów charytatywnych. Jej hobby, którym jest jazda konna, stało się impulsem do zagłębienia się w tematykę hipoterapii. W wolnych chwilach poznaje nowe dyscypliny sportowe, śpiewa oraz kibicuje Lechowi Poznań :)

 


OLKA MICHALSKA

Członek Zarządu / Specjalistka ds. Księgowości i Kadr

Absolwentka Finansów i Polityki Pieniężnej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Kierunek swoich studiów wybrała zainspirowana dokonaniami Margaret Thatcher. Swoje doświadczenia związane z działalnością społeczną rozpoczęła od wyjazdów jako wolontariuszka-opiekunka na obozy dla osób z niepełnosprawnościami. Chętnie też podejmuje wszelakie wyzwania plastyczne. W końcu jest autorką prototypu maskotki Wielkoducha :) Szczęśliwa mama Leny i Kuby. W wolnych chwilach lubi czytać kryminały.


MARTYNA BADURA

Animatorka, Specjalistka ds. Kreatywnych

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. W pracy ilustruje i tworzy grafikę , a swoje zamiłowanie do jedzenia i fotografii łączy w smaczne kadry. Czerpie radość z pracy z dziećmi i dorosłymi prowadząc warsztaty, szkolenia oraz ucząc w szkole. Podkreśla, że ma szczęście, bo realizuje swoje pasje zawodowo. Mama Tosi i Bruna, uwielbia spędzać czas z rodzinką i przyjaciółmi organizując wyprawy i podróże (najlepiej kulinarne ). 


AGATA WALCZAK

Specjalistka ds. organizacyjnych - Projekt Zwierzaki Prawdziwymi Przyjaciółmi Seniorów, Zielono Mi

Angażuje się w projekty skierowane dla seniorów i osób z niepełnosprawnością. Uwielbia pomagać. Cierpliwości starcza jej dla dwóch kotek, o których opowiada urocze historyjki. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu - stąd aktywności wszelkie, ale przede wszystkim taniec. Następne w kolejce są podróże – wypad na weekend „gdzieś daleko” to nie problem - to przyjemność!


 Dawid Konieczny

DAWID KONIECZNY

Specjalista ds. IT

Od wielu lat związany z CREO, które na co dzień wspiera swoim talentem informatyczny.  Nie działa jednak wyłącznie przy komputerze - zobaczycie go na wielu akcjach CREO.

Pochłaniacz książek, kinomaniak (minimum raz w tygodniu w kinie!). Zakochany w Barcelonie. Fan fotografii i Depeche Mode, na których koncercie był już 6 razy ;)


NASI TRENERZY I ANIMATORZY

 

ANGELIKA KOWALCZEWSKA - LIPIŃSKA

Trenerka


AGNIESZKA DEPCIUCH

Trenerka


DAWID FRASZ

Trener


TOMASZ DEPCIUCH

Trener


KRZYSZTOF MĄCZKA

Trener