Creo

Zakończenie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, ale projekt „DziałaMY! Program rozwoju edukacji obywatelskiej w Metropolii Poznań” będziemy kontynuować jeszcze w nowym roku szkolnym.

Mieliśmy przyjemność gościć w 25 szkołach Metropolii Poznań, gdzie przeprowadziliśmy warsztaty nt. starości, niepełnosprawności, tworzenia inicjatyw społecznych, czy szkolnego budżetu obywatelskiego.

Za uczniami ze Szkolnych Klubów Młodego Obywatela wiele akcji społecznych dla osób starszych, osób z niepełnosprawnością oraz inicjatyw dla lokalnej społeczności.

A zwieńczeniem projektu w każdej szkole jest organizacja edycji Szkolnego Budżetu Obywatelskiego, który został zrealizowany już w 13 szkołach!

Wszystkim Wolontariuszom i Wolontariuszkom oraz Koordynatorom i Koordynatorkom Szkolnych Klubów Wolontariatu pięknie dziękujemy za zaangażowanie w tym dość niezwykłym roku szkolnym 😁💚

Życzymy Wam udanych, bezpiecznych i zdrowych wakacji!

 

---
Projekt współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.
Patronat: Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak i Starosta Poznański Jan Grabkowski