Zapraszamy Was na kolejny webinar cyklu >Klub Starszaka<
„W jakie zabawy z dawnych lat można się bawić z wnukami, żeby wspierać ich rozwój?”
PIĄTEK, 14 maja 2021
10:00
Nasza prelegentka Joanna Nawrocka-Rohnka zabierze nas w podróż do dziecięcych lat i porozmawiamy na nim o tym, w co bawili się dzisiejsi seniorzy, gdy byli dziećmi oraz w jaki sposób wykorzystać te zabawy na nawiązanie pozytywnego kontaktu z wnukami. Omówimy sobie poszczególne zabawy po kolei dlaczego są ważne i z dziećmi w jakim wieku można się w nie bawić. Pamiętacie “kosi, kosi łapki”, “kółko graniaste”, “berka” czy grę w “klasy”?. To będzie właśnie o tym:)
Nasza Prelegentka:

Joanna Nawrocka-Rohnka
Doktor nauk o zdrowiu, fizjoterapeutka, specjalistka zdrowia publicznego, dogoterapeutka.
Jest wykładowcą akademickim, autorką licznych prac naukowych z zakresu wspomagania procesu rehabilitacji i terapii.
Na co dzień realizuje zajęcia dla dzieci i ich rodziców oraz wspiera mieszkańców małej miejscowości Miękowo. Prowadzi tam leśną świetlicę. Posiada 13 lat doświadczenia w pracy z dziećmi, zarówno pełnosprawnymi, jak i z niepełnosprawnościami.
Najdzikszy z dzików, mama dwójki dzieci, właścicielka buldożka francuskiego, entuzjastka bycia na dworze, początkująca wspinaczka, fanka Skandynawii i czytelnictwa. Matka założycielka Fundacji Leśne Dziki.
Aby wziąć WZIĄĆ UDZIAŁ w webinarze „W jakie zabawy z dawnych lat można się bawić z wnukami, żeby wspierać ich rozwój”

Zapraszamy.
Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zapraszamy wszystkie chętne osoby, szczególnie od 60 roku życia.
Cykl internetowych spotkań odbywa się w ramach projektu Starszaki – klub aktywności dla osób starszych. Ofertę Klubu w 2021 przygotowaliśmy na tyle różnorodnie, by stanowiła ciekawą alternatywę aktywnego spędzania czasu dla Seniorek, jak i Seniorów – mieszkańców Poznania na różnym etapie ich życia. Więcej informacji: www.centrumcreo.pl/nasze-projekty/klub-starszaka.html
Zapraszamy do wypełnienia FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO, w celu otrzymywania najświeższych informacji o nadchodzących ciekawych wydarzeniach.
Chcesz się skontaktować telefonicznie? Zadzwoń pod numer telefonu: 503 912 757.
—
Projekt sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania. #poznańwspiera
