Klub Starszaka

W prowadzonym przez nas klubie wolontariatu „Klub Starszaka”, Seniorzy i Seniorki z Poznania i okolic mają okazję zaangażować się w pomaganie i tym samym pokazać, że wolontariat nie ma żadnych ograniczeń wiekowych!

 

Klub Starszaka

W naszym Klubie osoby po 60 roku życia mogą włączyć się w działania wolontariackie, a przy okazji wspólnie spędzić czas na warsztatach i zawrzeć wspaniałe znajomości. Niekiedy spotkania mają również charakter „wyjazdowy” (odbywają się, np. w domach pomocy społecznej).

JAKO WOLONTARIUSZ KLUBU STARSZAKA

Cykliczne spotkania klubu prowadzone są w siedzibie Stowarzyszenia CREO na poznańskich Jeżycach.

 

Stworzone podczas zajęć rękodzieła przekazywane są różnym instytucjom i organizacjom wspierając ich działalność. Wolontariusze Klubu Starszaka wsparli swoimi rękodziełami kilkadziesiąt organizacji, m.in. Hospicjum Palium, Fundacja Mam Marzenie, Fundacja Dr Clown, Fundacja Mały Piesek Zuzi, Fundacja Szlachetna Paczka, a także poznańskie Domy Pomocy Społecznej.

Wspierają Klub Starszaka

Za swoje działania Klub Starszaka otrzymał wyróżnienie w kategorii wolontariat zespołowy na XX Gali Poznańskiego Wolontariusza Roku 2019!

Klub starszaka

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt "Klub Starszaka" powstał dzięki Rządowemu Programowi na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.