Łącznie do oceny trafiło 66 wniosków — przed nami stanęło niełatwe zadanie wyłonienia najlepszych projektów organizacji pozarządowych działających na poziomie lokalnym na rzecz osób z niepełnosprawnościami i ich otoczenia.

Ostatecznie udało nam się wybrać najlepsze projekty od 27 organizacji, w tym 13 z województwa kujawsko-pomorskiego oraz 14 z województwa wielkopolskiego.
Z pełną listą rankingową zapoznacie się tutaj: https://centrumcreo.pl/projekty-i-innowacje/projekty/mmi/
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
W najbliższych dniach organizacje, których projekty uzyskały dofinansowanie otrzymają drogą mailową szczegółowe informacje dotyczące kolejnych kroków niezbędnych do podpisania umowy.
Dziękujemy wszystkim za udział!
Potrzebujesz więcej informacji?
453 508 290
regranting@centrumcreo.pl
www.centrumcreo.pl
Projekt sfinansowano ze środków otrzymanych od Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

