Zostaw pozytywny ślad w Poznaniu! Już 13 czerwca 2023 na terenie Starego ZOO świętuj z nami Poznańskie Targi Wolontariatu.

 

Poznańskie Targi Wolontariatu

 Logo Poznańskich Targów Wolontariatu to odciśnięta dłoń symbolizująca chęć pomagania i współpracę

Poznaj przedstawicieli organizacji, którzy stanowią wolontariacką siłę napędową w naszym mieście!

Dowiedz się więcej o ich działalności! Być może odkryjesz NGO, którego działania działania  pasują do Twoich zainteresowań?

Przygotowaliśmy atrakcje dla małych i dużych Poznaniaków. Każdy znajdzie przygodę dla siebie! Z kim widzimy się w Starym ZOO?

13 czerwca w godzinach 11:00 - 17:00

 

W ramach Poznańskich Targów Wolontariatu przygotowaliśmy 3 strefy: 

Strefa Wystawiennicza

Szukasz możliwości zaangażowania wolontariackiego? Masz szansę porozmawiać z przedstawicielami organizacji, które rozwijają wolontariat w naszym mieście! Zapoznaj się z różnorodnymi ofertami, dowiedz się więcej o działalności NGO i zobacz, jak możesz wnieść pozytywny wkład w naszą społeczność.

Strefa Warsztatowo-Animacyjna

Spotkasz tutaj liczne atrakcje i niezapomniane doświadczenia. W Strefie Warsztatowo-Animacyjnej weźmiesz udział w inspirujących warsztatach i spotkasz się z innymi pasjonatami. Możesz także podjąć wyzwanie na Ścieżce Doświadczania. Sprawdź jak poradzisz sobie z codziennymi czynnościami bez zmysłu wzroku, słuchu, czy ubierając kombinezon starości! Odważysz się spróbować?

Strefa Spotkań

Czekają na Ciebie tutaj inspirujące rozmowy, wymiana doświadczeń i wiele ciekawych tematów związanych z wolontariatem. Chcemy razem odkrywać siłę, jaką niesie ze sobą wolontariat, i dowiedzieć się, jak możemy jeszcze lepiej służyć naszej społeczności.

Poznańskie Targi Wolontariatu. Uśmiechnięte komiksowe postaci trzymają w dłoniach balonikowe serduszka. Logo Poznańskich Targów Wolontariatu to odciśnięta dłoń symbolizująca chęć pomagania i współpracę

Więcej informacji o wystawcach, zaplanowanych wydarzeniach i spotkaniach już wkrótce!
Zapiszcie datę, przybywajcie tłumnie z rodziną i przyjaciółmi, bo razem możemy zdziałać jeszcze więcej!

Chciał*byś zgłosić udział swojej organizacji na Poznańskich Targach Wolontariatu?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: LINK

Przed wypełnieniem formularza rekrutacyjnego wymagane jest zapoznanie się z Regulaminem Wydarzenia oraz Regulaminem ZOO.

Regulamin Wydarzenia

Regulamin ZOO

Skrócony Regulamin Starego Zoo


Organizator:

 


Partnerzy:

      


Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Poznania.

logo Patronat Honorowy Prezydenta Miasta PoznaniaDołącz do wydarzenia i śledź aktualności!

Już wkrótce opublikujemy kolejne szczegółowe informacje .

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny !

#PoznańskieTargiWolontariatu #creo #wolontariat #dzialamyRazem #pomagamyRazem #starezoopoznan #wolontariatpoznan #miastopoznań #poznańwspiera #pozarządowypoznań #ngo

Wydarzenie sfinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania