Za nami fantastyczny event TRENING BEZ BARIER! Sprawdź relacje z tego wydarzenia!

Emocje sięgnęły zenitu, a nasz czwartkowy event TRENING BEZ BARIER! przyciągnął wielu śmiałków. Zainteresowane osoby mogły skorzystać ze strefy doświadczania: symulatorów starości i różnych rodzajów niepełnosprawności takich jak: niepełnosprawność ruchowa - poprzez sprawdzenie swoich sił na wózku, pokonując slalom i robiąc balans, wzroku i słuchu poprzez założenie wygłuszających słuchawek, symulatorów chorób oczu, czy opaski całkowicie uniemożliwiającej widzenie. Na poszczególnych stanowiskach doświadczania mogliście spotkać naszych Trenerów i Wolontariuszy CREO, którzy przybliżali tematykę niepełnosprawności.

 
Oprócz tego, odbył się integracyjny trening crossfitu, który poprowadził Krzysztof Stern i Paulina Zawieja z Klubu crossfitowego Iron Arena. Uczestnicy musieli wykazać się nie lada kondycją. Zawodnicy i zawodniczki trenowali w parach - osoba poruszająca się na wózku wraz z osobą chodząca. Trening obejmował ćwiczenia z obciążeniem, ale również odcinki biegowe! To był na prawdę niezły wycisk!
 
Zwieńczeniem wydarzenia był integracyjny trening boksu, który poprowadzili reprezentanci Polski w boksie na wózkach: Dawid Lis i Mateusz Wawrzyniak. Sportowa rywalizacja dostarczyła wielu wrażeń, a w treningu wzięło udział wiele zainteresowanych osób. Co więcej, odbyła się również pokazowa walka reprezentantów Polski.
 
Event nie mógłby się udać, gdyby nie nasi fantastyczni partnerzy: Iron Arena, Klub na Fali, Poznań oraz Miasto Poznań 
ORAZ niezawodni wolontariusze, którzy całym sercem wsparli organizację wydarzenia. W takiej atmosferze możemy działać codziennie!
Ogromnie DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z TRENINGU BEZ BARIER!

 Grupa osób ćwicząca crossfit. Część osób jest na wózku, część chodząca. Stoją na przeciwko siebie.   Bawiące się dzieci w opaskach Wielkoducha.
 
Mężczyzna próbujący zrobić balans na wózku. Za nim stoi kobieta i go asekuruje.   Dwójka mężczyzn trenujących boks na wózkach. Za nimi zgromadzona widownia.
 
Kobieta ubrana w "kombinezon starości" idzie.   Grupa osób na wózkach rozmawia ze sobą. Na pierwszym planie leżą na ziemi rękawice bokserskie.
 TRENING BEZ BARIER! - Tak działo się 14 lipca w Klubie Na Fali w Poznaniu 
---
 
Projekt dofinansowano ze środków budżetowych Miasta Poznania
#poznańwspiera #pomocnipoznań #pozarządowypoznań

 

 logo CREO         logo Iron Arena    logo Klub na Fali     logo Miasto Poznań