30.11.2021 o godzinie 12:00 wspólnie promujemy aktywność osób z niepełnosprawnościami ze społecznością gminy Wolsztyn! 

Aktywność MURowana

W ramach działań na terenie 4 gmin w Wielkopolsce stworzone zostaną murale wielkoformatowe, których celem będzie próba zwrócenia uwagi na różnorodne aktywności społeczne i zawodowe osób z niepełnosprawnościami. Więcej i projekcie możecie przeczytać TUTAJ

Serdecznie zapraszamy na uroczyste odsłonięcie muralu, który powstał na budynku siedziby Stowarzyszenia Razem Łatwiej na ulicy 5-tego Stycznia 14.

 Zaproszenie na odsłonięcie muralu w Wolsztynie 30.11.2021 o godzinie 12:00

Prezentuje dziecięcą radość z życia, ze wspólnej zabawy, marzeń i integracji. Uważny odbiorca muralu dostrzeże, że dzieci poruszają się na wózku. Wózek nie jest jednak przeszkodą w czerpaniu z życia pełnymi garściami.

Dzięki życzliwości Pana Starosty Jacka Skrobisza, wsparciu Radnego Miejskiego Pana Mariusza Przybyły, otwartości gminy Wolsztyn i Pana Burmistrza Wojciecha Lisa, władzom Stowarzyszenia Razem Łatwiej oraz pomocy firmy zapewniającej rusztowania Zakład Budowlany Maciej Borkowski, Michał Różycki, mogliśmy zrealizować jeden z nich właśnie w Wolsztynie.

 
Wspólnie zapraszamy na imprezę otwarcia dnia 30.11.2021 o godzinie 12:00 .Zachęcamy całą społeczność lokalną do pozostawienia swojego śladu na muralu - kolorowego odcisku dłoni! 

---

Projekt współfinansowany ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego.