plen
Wygrywamy WOŚP
 
Kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami!
 

To był pracowity dzień dla całego Sztabu CREO. W tym roku działania organizacyjne przenieśliśmy do naszego biura na Jeżycach!

 

Kończymy WOŚP wynikiem 18 650 złotych

Nie moglibyśmy zrealizować tego bez fantastycznej pracy naszych Wolontariuszy i Wolontariuszek!

Choć z uwagi na panujące warunki epidemiologiczne musieliśmy zmniejszyć liczbę osób zaangażowanych to cieszymy się, że podjęliśmy tę rękawicę i w bezpiecznych warunkach zrealizowaliśmy naszą coroczną tradycję.
 
W końcu Sztab CREO zagrał dla WOŚP już po raz 15!
 
Cztery osoby trzymają dużą puszkę WOŚP
 
Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Arvato Bertelsmann, która wspiera nas już od 11 lat! To wspaniałe, że zawsze o nas pamiętacie i dokładacie swoją cegiełkę do organizacji Sztabu CREO.
Dziękujemy!
Logo Arvato
 
W tym roku Puchar Ciężkiej Puchy przypadł Jędrzejowi, który zebrał największą kwotę do puszki - 3000,48 zł - wykonując przy tym założone 50 000 kroków i ponad 40 kilometrów! Wielkie brawa!
Uśmiechnięty mężczyzna na tle plakatów WOŚP trzyma flagę WOŚP
 
 

Jesteście ciekawi, czy pobiliście rekord zbiórki dla WOŚP do swojej puszki?

Zachęcamy do sprawdzenia jak prezentuje się tegoroczne rozliczenie. Swoją puszkę możecie znaleźć po ID wolontariuszka/wolontariuszki.

Rozliczenie puszek 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 
Chcielibyśmy podziękować również naszym Wolontariuszom i Wolontariuszkom, którzy co roku wspierają organizację WOŚP w naszym Sztabie, a w tym roku - ze względu na panujące warunki epidemiologiczne - nie byli w stanie zagrać z nami osobiście. Wiemy, że byliście z nami duchem i w przyszłym roku wspólnie pobijemy zeszłoroczny rekord :D
Grupa osób trzyma emblematy związane w WOŚP
 
 
 
Dzieło się 🦹‍♀️🦹 Do zobaczenia za rok!

 #SZTABCREO