Wybierz optymalną dla siebie formułę współpracy i zostań naszym Partnerem!

 

Współpracujemy z wieloma instytucjami, firmami i innymi organizacjami pozarządowymi - każde partnerstwo to nowe wyzwania, inspiracje i dobre działania, które możemy realizować wspólnie.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WPÓŁPRACOWAĆ? 

 

W jaki sposób możesz się zaangażować?


WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Włącz się w szczytną inicjatywę i zintegruj swój zespół wokół wspólnego celu. Wolontariat pracowniczy pomaga w budowaniu silnego i zgranego zespołu, a także pozwala wzmocnić wizerunek zaangażowanych firm.

 


WSPÓŁPRACA BARTEROWA I WSPARCIE EKSPERCKIE

Zaangażuj się w pomaganie i wesprzyj nasze inicjatywy poprzez swoje produkty, usługi lub wiedzę ekspercką. Grajmy zespołowo!

 


SPONSORING WYDARZEŃ

Reklamuj swoją firmę i stań się częścią organizowanych przez nas inicjatyw wolontariackich!

 


MATCHING FUND

To system wsparcia, zgodnie z którym firma: przekazuje określoną kwotę na rzecz danej organizacji w wyniku przepracowania przez wolontariuszy pracowniczych ustalonej ilości godzin lub pomnaża zebraną/przekazaną przez pracowników kwotę na dany cel. To działanie integruje wokół wspólnego przedsięwzięcia efektywnie wspierając realizowane inicjatywy społeczne.


 

 

Zapraszamy do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.