Jako Stowarzyszenie prowadzimy różne projekty oraz inicjatywy. Jeżeli trafiłeś do tej zakładki, to znaczy, że chcesz nam pomóc. Poniżej przedstawiamy różne formy wsparcia naszej organizacji:

OSOBY PRYWATNE:

Możesz wspierać nasze działania wpłacając darowiznę w dowolnej kwocie na nasze konto:

24 1320 1016 3313 4855 2000 0001

Liczy się dla nas każdy grosz!

! Czy wiesz, że możesz odliczyć sobie darowiznę od dochodu, który wykażesz w rocznym PIT? Limit odliczenia wynosi 6% dochodu.

FIRMY:

Każda firma, która wyrazi chęć może wspierać nasze programy edukacyjne (WIELKODUCHY lub WOLONTARIAT Z KLASĄ), projekty (Klub Starszaka lub Akademię Aktywnego Animatora) czy akcje (np. Maratonu Wolontariatu, Akcja charytatywna Wielkoduchy). We wspieranie naszych działań można się włączyć na wiele ciekawych sposobów:

·         Wsparcie finansowe

Realizacja naszych programów, projektów i akcji niesie za sobą spore koszty, dlatego cały czas poszukujemy Firm, które byłyby skłonne współfinansować nasze działania. Ze swojej strony przygotowaliśmy ciekawe pakiety sponsorskie.

·         Wsparcie rzeczowe

Przekazanie dóbr i produktów, które znajdują się w ofercie handlowej firmy lub poprzez przekazanie używanych sprzętów i wyposażenia, których stan pozwala na dalszą eksploatację.

! Czy wiesz, że  każda osoba prawna ma prawo odliczyć sobie wartość przekazanej darowizny nieprzekraczającej 10% wypracowanego dochodu.

·         Payroll

Każda firma może zorganizować wśród swoich pracowników payroll dla Stowarzyszenia CREO. Payroll to nic innego, jak deklaracja pracownika firmy o przekazywanie na rzecz CREO w regularny sposób części swoich przychodów (np. 5 zł co miesiąc, lub „końcówkę pensji”). Zainteresowani pracownicy powinni pisemnie zdeklarować gotowość do przekazywania dowolnej części wynagrodzenia na rzecz CREO. Następnie odpowiedni dział w firmie uwzględniając decyzję pracownika będzie mógł przy sporządzaniu listy płac odliczyć wyliczoną kwotę na rzecz Stowarzyszenia CREO.

! Pamiętaj, że w każdym momencie można wycofać się z deklaracji lub zmienić kwotę darowizny.

Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto wspierać Stowarzyszenie CREO:

Jesteśmy jedyną organizacją w Polsce, która realizuje program rozwoju wolontariatu w szkołach podstawowych i gimnazjach.

Stworzyliśmy unikatowe oraz innowacyjne programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, z których obecnie korzysta ponad 60 szkół w całej Wielkopolsce.

Pod naszymi skrzydłami wolontariuszami w zeszłym roku zostało ponad 1500 uczniów!

Promujemy wolontariat w każdym wieku! Niezależnie od daty urodzenia pokazujemy,
że wolontariuszem może być każdy.

Nasza działalność przybiera różny charakter. Staramy się tak dopracować zajęcia, aby były one jak najbardziej ciekawe dla naszych odbiorców.

Staramy się, aby o naszych program dowiedzieli się wszyscy, dlatego współpracujemy
z najważniejszymi tytułami prasowymi w Wielkopolsce.

Jesteśmy na bieżąco! Uaktualniamy stronę internetową, a nasz profil na Facebook pęka w szwach od informacji – kliknij (hiperłącze) i sprawdź sam.

Pomagając nam wspierasz nasze działania i jednocześnie deklarujesz, że wolontariat jest dla Ciebie ważny. Dziękujemy za zainteresowanie i za to, że nasza misja, jest podobna do Twoich wartości, którymi się kierujesz!