CZYM JEST KLUB STARSZAKA?

Klub Starszaka jest inicjatywą Stowarzyszenia CREO, w ramach której Seniorki i Seniorzy z Poznania i okolic mają okazję:

  • wziąć udział w fantastycznych zajęciach z rękodzieła, majsterkowania, fotografowania i innych wybranych,
  • wspólnie zaangażować się w ważne działania społeczne na rzecz innych, np. przekazując rękodzieła na aukcje charytatywne,
  • podzielić się swoimi umiejętnościami, nawiązać nowe znajomości,
  • spotkać się i wspaniale spędzić czas. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku i kawy, czy herbaty :)

= Zajęcia są bezpłatne =

 

JAK DOŁĄCZYĆ?

Zachęcamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego 508 024 833!

Spotkania Klubu Starszaka prowadzone są przez naszych Animatorów w biurze Stowarzyszenia CREO, które mieści się na poznańskich Jeżycach przy ulicy Kochanowskiego 8a/2.

 

DZIAŁANIA NASZYCH KLUBOWICZÓW:

Wolontariusze Klubu Starszaka wsparli swoimi rękodziełami kilkadziesiąt organizacji, m.in. Hospicjum Palium, Fundacja Mam Marzenie, Fundacja Dr Clown, Fundacja Mały Piesek Zuzi, Fundacja Szlachetna Paczka, a także poznańskie Domy Pomocy Społecznej.

Za swoje działania Klub Starszaka otrzymał wyróżnienie w kategorii wolontariat zespołowy na XX Gali Poznańskiego Wolontariusza Roku 2019!

ZAPRASZAMY!

 

 


Projekt "Klub Starszaka" powstał dzięki  Rządowemu Programowi na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.