Szczytna idea, wspaniałe atrakcje i perfekcyjna organizacja. Tak w skrócie można podsumować festyn zorganizowany w ten weekend przez Zespół Szkół w Jerzykowie przy współpracy z Radą Sołecką i Radą Rodziców.

Działo się naprawdę sporo. Tylko na scenie głównej odbyły się występy dzieci i młodzieży, quizy i konkursy oraz koncerty zaproszonych gości. Na atrakcje można było liczyć również na porozstawianych stoiskach i namiotach. Wymieńmy tylko malowanie twarzy, pomiary CO w płucach, pomiary ciśnienia i cukru we krwi czy liczne stoiska gastronomiczne. Zjawili się również strażacy ze swoim wozem oraz karuzela, ciuchcia oraz wielkie dmuchane zamki! Swoje stoiska wystawiły również Fundacja MAM MARZENIE oraz DRUŻYNA SZPIKU. Głównym celem pikniku była bowiem promocja idei oddawania krwi i szpiku, tym samym ratowania ludzkiego życia!

To wszystko nie odbyłoby się jednak, gdyby nie ogromne zaangażowanie uczniów ze Szkolnego Klubu Wolontariatu z Zespołu Szkół w Jerzykowie, którzy pod przewodnictwem opiekunki Klubu - Pani Hanny Kosteckiej fantastycznie zorganizowali całe przedsięwzięcie.

Naprawdę - ogromne uznanie dla Pani Hani i Wolontariuszy z Jerzykowa! Dla CREO to ogromna przyjemność i wyróżnienie, że ta wspaniała ekipa bierze udział w projekcie WOLONTARIAT Z KLASĄ.

Dziękujemy!

Zapraszamy na fotorelację z tej wspaniałej inicjatywy!